Hakkımızda

PIRLANTA GRUP teknolojik gelişmeleri yakından takip etmekte  ve uygulamaktadır. Müşterilerine daha iyi hizmet ve bilgi vermek için internet sayfasını yayına almıştır. Yeni web sayfamızda PIRLANTA GRUP İNŞAAT’ın en son gelişmeleri yakından takip edip, daha fazla bilgi ve erişim olanağına sahip olacaksınız.

2010 yılında inşaat sektöründe faaliyetine başlayan PIRLANTA GRUP geçen bu zaman içerisinde büyümesini aynı hızla devam ettirmekle beraber, inşaat sektörünün güvenilir ve saygın firmalarından biri olarak çalışmalarını sürdürmeye devam etmektedir.

Şehir hayatını biçimlendiren gayrimenkul geliştirme vizyonumuzla, sürekli gelişen ve büyüyen müşteri profilimizle, sahip olduğumuz deneyimlerin ışığında sektörün lokomotifi olma misyonumuzla, aynı enerji ve heyecanla hayata dokunmaya devam edeceğiz.

Geleceğin planlarını da yapan PIRLANTA GRUP İNŞAAT,  hedef kitlenin potansiyelini olumlu yönde kullanmak için doğruluk ve dürüstlükten taviz vermeden modern yapılar sunmaktadır. Bugün olduğu gibi gelecekte de var olmanın hesaplarını yapar. Birlikte çalıştığı tüm kurum-kuruluşlar ile dürüst ve etik işbirlikleri sergilemeyi ilke edinmiştir.

buy ortho tri-cyclen online, buy yaz

articles

Yukarı Çık